Obchodní podmínky

 

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup zboží prostřednictvím internetovém obchodu společnosti AGROTEC a.s., divize Nákladní automobily Hustopeče.
(www.fiatparts.cz)
 
 
Objednávka a ceny zboží:
 

     Ceny u zboží v systému www.fiatparts.cz jsou závazné, společnost AGROTEC a.s. si vyhrazuje právo na změnu těchto cen a to i bez předchozího písemného, či jiným způsobem vydaného oznámení. Termín ukončení příjmu objednávek pro jejich zpracování ještě téhož dne je 16:00 hod. Vzhledem k časové náročnosti budou prioritně vyřizovány objednávky podané prostřednictvím e-shopu registrovanými zákazníky, po dohodě lze objednávat také telefonicky, e-mailem, písemně nebo osobně. O přijetí a vyřízení objednávky bude zákazník informován na registrovanou e-mailovou adresu. Každá potvrzená objednávka ze strany AGROTEC a.s. vůči kupujícímu je považována za závaznou.

    Originální ND Fiat lze u nás objednávat dvojím způsobem:
    urgentní objednávka - zboží je dodáno expresně s cenovou přirážkou kupujícímu
    skladová objednávka - zboží je dodáno kupujícímu standardní cestou, v dodacím termínu uvedeném níže

 
Dodání zboží:
 

     V případě urgentní objednávky a dostupnosti dílu z našich skladových zásob bude zboží dodáno kupujícímu do 24 hod. od okamžiku objednání, v případě, že zboží nebude na skladu prodávajícího dostupné bude dodáno  do 48 hod. Pokud z jakéhokoliv důvodu nebude možné zboží do 48 hod. dodat kupujícímu, bude zákazník o této skutečnosti informován a každý takovýto případ bude řešen individuálně.
     V případě skladové objednávky bude zboží dodáno kupujícímu do tří pracovních dnů od objednání.
    Zboží je rozesíláno zásilkovou službou (dodání do rukou příjemce do 24 hod. od odeslání), nebo noční distribuční službou (dodání do uzamykatelné schránky příjemce do 6:00 hod. ráno následujícího dne od odeslání). O rozvoz noční distribuční službou je požádat na adrese masin@agrotec.cz. Na žádost zákazníka je možné doručit zboží i jiným způsobem na náklady kupujícího.

     Při objednávce nad 5 000,- CZK je dopravné standardním způsobem zdarma! Při nižší hodnotě zboží bude účtováno dopravné:        
 
pro Českou republiku ve výši 115,- CZK u balíků do 25 kg, nad 25 kg 270,- CZK
pro Slovenskou republiku ve výši od 270,- CZK do 350,- CZK, dle váhy zásilky.
 
     Společnost AGROTEC a.s. si vyhrazuje právo na změnu nebo zrušení cen přepravného a to i bez předchozího písemného, či jiným způsobem vydaného oznámení.

 Úhrada zboží:

     Není-li sjednáno v dvoustranné Rámcové obchodní smlouvě jinak, bude zboží zákazníkovi zasláno zboží zásilkovou službou na dobírku (hodnota zboží včetně dopravného plus balné 40,- CZK), případně, je možné uhradit kupní cenu zboží před jeho odesláním na základě faktury-daňového dokladu. Tento způsob je třeba sjednat předem, uvedením způsobu úhrady do objednávky.
 

 Převzetí zboží:

     Objednané zboží lze převzít osobně na prodejně prodávajícího (provozovna na adrese U dálnice 2, 693 01, Hustopeče). Pokud není dojednáno jinak, zboží bude zákazníkovi zasláno přepravní službou v závislosti na rozměrech, hmotnosti zásilky a požadovaném způsobu doručení. Při převzetí zboží je zákazník povinen bez zbytečného prodlení zkontrolovat  kompletnost a nepoškozenost zásilky. Zjistí-li zákazník poškození zboží při doručení zásilky, je oprávněn převzetí zboží odepřít, pokud je to možné, ihned informovat dodavatele a zaslat krátký popis poškození na e-mailovou adresu: kuchynka@agrotec.cz. V případe že zákazník zjistí poškození zásilky až po rozbalení, zašle popis poškození, fotografii zboží a č. faktury na stejnou, výše uvedenou e-mailovou adresu nejpozději druhý den od data převzetí.
 
     Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.
 
Záruka:
 
     Prodávající poskytuje na zboží – originální náhradní díly FIAT - záruční lhůtu v délce 12 měsíců. Na zboží dodané v režimu občanského zákoníku poskytuje prodávající záruční lhůtu v souladu s občanským zákoníkem v délce 24 měsíců. Záruční lhůta počíná běžet dnem prodeje – převzetím zboží.
 
Reklamace:
 
     Reklamace na dodané množství a poškození zboží je nutné oznámit nejpozději do druhého pracovního dne od obdržení zásilky. V případě uznání takovéto reklamace bude dle dohody se zákazníkem nahrazen reklamovaný díl novým, případně bude vystaven dobropis na nedodané zboží. Pro správné uplatnění reklamace je kupující povinen kontaktovat reklamačního technika prodávajícího a dohodnout přesný postup konkrétního reklamačního řízení. Kontakt je možný osobně, telefonicky, e-mailem nebo písemně, p. Kuchyňka, +420 519 402 324, kuchynka@agrotec.cz. Bez předchozí dohody nebude reklamované zboží přijato, prodávající má právo zásilku odmítnout.
 
Vrácení zboží:
 
     Vrácení zboží zákazníkem z jakéhokoliv jiného důvodu je možné pouze po domluvě se správcem internetového obchodu p. Němečkem, +420 519 402 327, nemecek@agrotec.cz, a to jen materiál, který byl objednán ze skladových zásob a nejpozději do sedmi dnů od jeho dodání. Zboží dodané dodavatelem urgentních objednávek vrátit nelze.
 

 

Vyhledávání


Rychlá nabídka

9639814380

kat.č.: 0009639814380
cena: 350 Kč